Foto

Pokus o sebevraždu na mostu Milénia

Intoxikovanou dívku krátkodobě uklidnila až přítomnost policistky

neděle 24. března 19:41 , aktualizace čtvrtek 28. března 12:17

Alkohol Sebevraždy Záchranáři

Partner článku – Delta Plzeň

     V noci na dnešek před čtvrtou ráno se v jednom z klubů na Borech měla mladá dívka intoxikovat léky a alkoholem. Dívka narozená v roce 1995 běžela Černickou ulicí, dělala veliký nepořádek, mlátila do aut i popelnic, hroutila se a plakala, čímž budila zde bydlící lidi.
     Následně přeběhla na lávku vedle mostu Milenia, kde byla u zábradlí a vyhrožovala sebevraždou. Uklidnit se ji měla pokoušet parta kamarádek, bohužel bez výsledku a tak jedna z nich raději zavolala policii.
     První hlídka policie byla na místě za 20 vteřin, protože policisté byli na kontrolním bodu nedaleko místa. Dívka byla agresivní, nespolupracující a lépe začala reagovat až na policistku. Ta ji potom doprovodila dolů pod most, kde měla dívka počkat na sanitku. Policisté ji kvůli tepelnému komfortu před příjezdem záchranářů posadili do svého vozu, ale dívka zde začala znovu vyvádět a mlátit kolem sebe, takže s ní policisté nakonec raději počkali venku. Po příjezdu záchranářů byla dívku transportována do nemocnice.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.