Již tři roky je tu pro Vás bezplatná právní poradna

Nejen bezplatná právní poradna, ale už i online konzultace s právníkem

čtvrtek 21. října 19:57 , aktualizace 19:57

Právo

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Již tři roky pro Vás ve spolupráci s našimi partnery z Advokátní kanceláře Cink a partneři provozujeme bezplatnou právní poradnu. Prostřednictvím formuláře na stránkách Krimi - Plzeň můžete zaslat dotaz či požadavek na právní službu a ta je automaticky odeslána advokátům. Ti na Váš dotaz bezplatně odpoví nebo nezávazně zašlou informace o možnosti řešení vašeho problému včetně případné cenové kalkulace, kolik byste za tuto právní službu zaplatili v advokátní kanceláři.
     Za zaslání dotazu a jeho zodpovězení prostřednictvím e-mailu či hovoru advokáta na Vámi uvedený telefon nic neplatíte, tato služba je zdarma. Případné další právní rady jako osobní schůzky v advokátní kanceláři, zastupování u soudu apod. jsou, pokud o tyto služby budete mít zájem, účtovány dle Vaší dohody s advokátní kanceláří.

     V aktuální situaci, kdy mnoho lidí trápí problémy spojené krachy dodavatelů energie či přicházející zpřísňování opatření v rámci zhoršující se situace ohledně onemocnění Covid 19, se množství dotazů rapidně zvyšuje. Totéž se týká i blížící se akce "Milostivé léto", díky které se desetitisíce občanů budou moci dostat z exekucí.
     Advokátní kancelář CINK a partneři proto přišla s nápadem, který Vám umožní pokládat své dotazy přímo, a od října spustila pravidelnou online poradnu, ve které mohou diváci facebookového živého vysílání pokládat své otázky přímo v diskusi a advokáti na ně v rámci živého vysílání rádi odpoví.

     Další právní poradna se bude konat 4. listopadu od šesti hodin večer prostřednictvím živého vysílání na Facebooku.

     Pokud by někoho z našich čtenářů zajímala již proběhlá říjnová poradna, která se věnovala problematice oddlužení, rozvodu, sousedských sporů, exekucí a dědického řízení, odkaz na ni je k dispozici na facebookové stránce Advokátní kanceláře Cink a partneři.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.