Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Porafali se psi i páníčci

Rvačka tří psů a dvou mužů - otázkou je, zda byli agresivnější psi či lidé

23. října 2019 11:04 , aktualizace 11:06

Partner článku – Mraknet

     Stříbrští policisté se zabývají případem, který se stal v sobotu 19. října kolem půl čtvrté odpoledne na lesní cestě u obce Lomnička.
     Při venčení psů se tam náhodně setkaly dva páry. Starší z nich venčil na vodítku dva větší křížence, mladší měl na vodítku kříženého psa menšího vzrůstu. Přesto došlo k pokousání menšího psa ze strany jednoho z větších psů.
     Po tomto incidentu 41letý muž, majitel menšího křížence, slovně a fyzicky zaútočil na 70letého seniora a ten v reakci na uvedenou situaci použil pepřový sprej, který měl u sebe a použil jej proti útočníkovi.
     Následně mladší z dvojice přivolala na místo policii. Poté přijela i záchranná služba, která si mladšího z mužů převzala do své péče.
     Stříbrští policisté případ kvalifikovali jako přestupek proti občanskému soužití a i nadále se jím zabývají.

Foto: Ilustrační
Zdroj: PČR

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.