Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Poslední lajna, poslední zahulení a poslední jízda

Noc už strávil osmatřicetiletý muž v útulné cele plzeňské věznice a trest se mu ještě prodlouží

9. června 2021 12:13 , aktualizace 13:18

Drogy Nehody Zadržení pachatele

     V pondělí večer jel osmatřicetiletý muž s vozem VW Golf z Kašperských Hor směrem na Sušici. U Radešova však policisté prováděli dohled nad silničním provozem a chtěli ho zkontrolovat. Muž ale na světelné znamení k zastavení nereagoval, naopak přidal, a začal svou zběsilou jízdou ohrožovat ostatní účastníky silničního provozu. Je samozřejmé, že policisté za ujíždějícím vozidlem vyrazili.
     Nedaleko obce Dolejší Krušec muž v Golfu nezvládl řízení, s vozidlem havaroval do příkopu, ale nevzdal se a pokusil se o útěk pěšky. Policistům však neunikl, zadržení se dál pokoušel bránit, takže musely být použity donucovací prostředky hmaty, chvaty a pouta.
     Osmatřicetiletý muž z obce na Přešticku byl poté podroben dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem a testu, zda není pod vlivem návykové látky, který byl ale pozitivní na amfetamin a konopí. Policisté muže převezli do zdravotnického zařízení v Sušici, kde bylo provedeno lékařské vyšetření a odběry biologických materiálů.
     Policisté následně také zjistili, že muž nevlastní žádné řidičské oprávnění i důvod, proč ujížděl. Muž totiž v březnu převzal výzvu k nastoupení do výkonu trestu, což ale neučinil a výkonu trestu se vyhýbal. Policisté tedy muže eskortovali do své cely a po vyřízení úředních úkonů do věznice Plzeň, dále také zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.