Potápěči pátrají po zřejmě utopeném muži

K vodní nádrži již míří i policejní potápěči

17. června 2019 18:03 , aktualizace 22:01

Hasiči

Partner článku – Autosalon Dajbych

AKTUALIZUJEME:
     Na místo proto byli povoláni i policejní potápěči z krajské zásahové jednotky a právě ti po krátkém pátrání pod hladinou nalezli tělo hledaného muže narozeného v roce 1956, samozřejmě již bez známek života. Přesná příčina úmrtí bude zřejmá až po nařízené pitvě.
     Na místo tedy vyjel i krizový intervent, kterého čekala smutná povinnost navštívit rodinu zesnulého muže a pozůstalé o všem informovat. Z tohoto důvodu jsme také pozdrželi vydání článku. 

PŮVODNÍ ČLÁNEK
     Několik jednotek hasičů vyjelo dnes před pátou hodinou odpoledne k vodní nádrži v Českém lese u Smolova.
     Koupali se zde kamarádi a jeden z mužů začal postrádat jednoho z kamarádů. Když ho pak nemohli najít ani venku z vody, v obavě o jeho život přivolal hasiče. Na místo zamířili dobrovolní i profesionální hasiči a hned po příjezdu začali propátrávat vodní plochu, což ale zatím nepřineslo úspěch.
     Na místo proto byli povoláni i policejní potápěči z krajské zásahové jednotky. "Na místě pátráme po muži narozeném v roce 1956," potvrdila nám tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.