Foto

Uprchlý pacient byl vypátrán

Policie děkuje čtenářům Krimi-Plzeň za pomoc s nalezením Miroslava Č.

neděle 11. dubna 20:47 , aktualizace 20:58

Partner článku – Delta Plzeň

Aktualizace: 

     Hledaného Miroslava Č. včera policisté vypátrali podle poznatku a oznámení občana, který jej poznal na základě zveřejněného pátrání v našem zpravodajství. Policie prostřednictvím tiskové mluvčí policie všem, kteří své poznatky k pohybu a výskytu hledaného nemocného muže poskytli.

Původní článek z 8. dubna:
     Policisté přijali dnes oznámení o pohřešování muže. Ten odešel ze svého bydliště v Líních v úterý 6. dubna v ranních hodinách na autobus do Plzně. Od té doby se do místa svého bydliště nevrátil a ani o sobě nepodal žádnou zprávu.
     Muž trpí infekční chorobou a užívá léky na psychickou poruchu, které pokud delší dobu nebude užívat, může se jeho psychický stav zhoršit. 

Miroslav Č.

Datum narození 1984
Pátrání vyhlášeno 7.4.2021
Bydliště - Líně
Nakažlivá nemoc ANO
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Miroslav Č. je přibližně 188 cm vysoký, štíhlé postavy, má krátké hnědé prošedivělé vlasy a šedomodré oči. V době odchodu měl na sobě černé volné tepláky s bílými nápisy dole na nohavicích, šedé triko s dlouhým rukávem, jarní bundu světlé barvy a bílé boty.

     Policisté žádají občany, kteří by měli informace o pohřešovaném, aby se policistům přihlásili na tísňové lince Police České republiky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.