Foto Video

Po požáru bytu byla do nemocnice transportována žena a malý chlapeček

Žena, která měla tříleté dítě hlídat, nadýchala více než jedno promile

Autor: Jana Holá úterý 18. června 18:28 , aktualizace 20:22

Hasiči Alkohol


     Dnes odpoledne v pět hodin vyjížděli hasiči do Brněnské ulice v Plzni, kde byl nahlášen požár bytu v pátém patře. Podle mluvčího hasičů šlo o požár menšího rozsahu, kdy v bytě hořel gauč.
     Hasiči požár uhasili pomocí hasicího přístroje. "Po uhašení doutnajícího nábytku jsme byt odvětrali," doplnil mluvčí.


     Na místo museli vyjet i záchranáři, kteří si do péče převzali dítě a ženu, která ho hlídala. 
     "Na místě jsme si do péče převzali ženu narozenou v roce 1958 a chlapce ve věku tří let, oba pro nadýchání zplodinami hoření. Tyto osoby jsme společně transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín k dalšímu vyšetření," uvedl mluvčí záchranářů

     Podle informací z místa byla žena, která dítě hlídala, pod vlivem alkoholu a nadýchala více než promile. Zda však její podnapilost souvisela se vznikem požáru v tuto chvíli potvrdit ani vyloučit nejde, neboť událost je stále ještě v šetření.
     "Policisté se zabývají případem zahoření v bytě v Brněnské ulici v Plzni, kde se nadýchaly dvě osoby zplodin hoření a z tohoto důvodu byly převezeny k lékařskému ošetření. Dle dosud zjištěných skutečností příčinou měla být neodborná manipulace s ohněm. Policisté budou zjišťovat veškeré okolnosti tohoto případu," doplnila mluvčí policie.


 


 


D.S.D. METAL plus

Požární ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.