Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Požár v rodinném domku, záchranáři do nemocnice transportovali rodinu s malými dětmi

Obyvatelé domu se naštěstí dokázali dostat ze silně zakouřeného domu včas

Autor: Karel Aleš středa 13. března 08:03 , aktualizace 09:05

Hasiči Záchranáři


     V noci na dnešek těsně před půlnocí došlo u Slavošovic na Klatovsku k požáru v rodinném domku. Na místo okamžitě po nahlášení události vyjížděly všechny záchranné složky.

     "Jednalo se o zahoření potravin na plotně a oheň zasáhl i skříňku nad kuchyňskou linkou. Čtyři osoby se evakuovaly ještě před našim příjezdem a skončily v péči záchranářů. Dům byl silně zakouřen," uvedl nám k zásahu mluvčí hasičů s tím, že škoda byla předběžně stanovena na půl milionu korun a příčinou požáru byla technická závada.

     "Záchranáři z oblasti Klatovy na místě převzali a do nemocnice v Klatovech k dalšímu vyšetření transportovali všechny evakuované osoby po nadýchaní kouřových zplodin, tedy muže narozeného v roce 1993, ženu narozenou v roce 1996 a dvě děti ve věku čtyři a dva roky," doplnila informace mluvčí záchranářů.

     "Na místo se dostavila hlídka z obvodního oddělení policie Klatovy, psovod se služebním psem i policisté z výjezdové skupiny služby kriminální policie a vyšetřování. Při příjezdu policistů na místo se již v domě nikdo nenacházel, před jejich příjezdem se z domu evakuovaly čtyři osoby, které byly následně převezeny k lékařskému vyšetření. Příčina a okolnosti požáru jsou předmětem dalšího šetření, jedna z vyšetřovacích verzí je technická závada na elektroinstalaci," uvedla mluvčí policie s tím, že policisté na objasnění všech okolností požáru nyní spolupracují s vyšetřovatelem Hasičského záchranného sboru.


D.S.D. METAL plus

Požární ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.