Foto

Poznáte dalšího zloděje?

Patnáctkrát nakoupili pomocí ukradené platební karty

úterý 21. května 15:05 , aktualizace 15:09

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, kterého se mohl dopustit dosud neznámý pachatel tím, že si v době od 24. do 25. dubna na blíže nezjištěném místě v Plzni neoprávněně opatřil platební kartu jiné osoby. Kartu pak následně použil v různých obchodech v Plzni k provedení celkem 15 jednotlivých platebních transakcí, vždy v hodnotě zboží do 500 Kč.

     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které je zachycena podezřelá osoba muže. Na druhé fotografii je zachycena neznámá žena, která pachatele doprovázela a její případné ztotožnění může přispět k objasnění shora uvedené věci.
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby (muže a ženu) zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158. 


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.