Foto

Pátrání ukončeno

Policie pátrá po muži uprchlém z psychiatrického zařízení v Dobřanech

pátek 15. ledna 15:33 , aktualizace pondělí 18. ledna 23:00

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

    Policisté žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži, který je pacientem lékařského zařízení v Dobřanech, kdy jeho pobyt je dobrovolný. Muž odešel z nemocnice včera patnáct minut před šestou hodinou večer.
     V minulosti užíval návykové látky, tudíž hrozí, že na útěku je bude opět užívat. V důsledku užívání těchto látek, může dojít ke zhoršení psychického stavu a agresivnímu chování.

David ...

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 14.1.2021
Bydliště - okres Plzeň venkov
Nebezpečný ANO
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     K popisu osoby: Zdánlivé stáří odpovídá věku 20 a 25 let, štíhlé postavy, výška cca 175 cm, modré oči, krátké hnědé vlasy, vousy - bradka – strniště. V levém uchu má náušnici.
     K popisu oblečení: V době odchodu měl na sobě tmavou mikinu s kapucí, šusťákové tmavé kalhoty a černou kšiltovku.

     Policie tímto žádá všechny občany, kteří by mohli k pohybu či pohybu pohřešovaného muže sdělit jakoukoli informaci, nechť ihned kontaktují Polici České republiky na bezplatné telefonní lince 158. Za spolupráci policisté předem děkují.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.