Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Pozor, zase to klouže!

Hasiči a policisté opět vyzývají řidiče k opatrnosti

1. února 2023 15:59 , aktualizace 16:01

Nehody Počasí

     Hasiči a policisté opakovaně varují řidiče před aktuálním počasím, kdy se přes den střídají sněhové a dešťové přeháňky a v nočních hodinách teploty klesají pod bod mrazu. Následkem toho pochopitelně vzniká na vozovkách kluzký povrch a je tedy na místě přizpůsobit jízdu podnebním podmínkám, být opatrnější a zbytečně nezvyšovat riziko vzniku dopravní nehody.

     Bohužel mnoho řidičů na tato doporučení nedbá a záchranné složky včera opět vyjížděly k více dopravním nehodám způsobených dle všeho nepřizpůsobením jízdy na namrzlých silnicích, například na silnicích u Nežichova, Děpoltovic, Krásné, Vojtanova a mnoha dalších místech.

     Ani dnešek se bez nehod neobešel a záchranné složky právě v tuto chvíli zasahují za Losinou kde havarovala dvě osobní vozidla nebo nedaleko Nové Hůrky, kde ve směru na Gerlovu Huť narazilo do stromu osobní vozidlo, u něhož navíc nárazem došlo k menšímu požáru u motoru. Ten hasiči uhasili vysokotlakým proudem, zatímco zraněného řidiče si do péče převzali záchranáři.

Foto HZS

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.