Pozor, na Šumavě pobíhá ozbrojený jelen!

Jelen se zmocnil zbraně myslivce a z místa uprchl! Nevěříte?

24. listopadu 2020 14:05 , aktualizace 19:38

Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Policisté v pátek vyjížděli k naprosto neuvěřitelnému případu, ke kterému došlo na Šumavě, myslivec zde totiž nahlásil, že mu jelen odcizil kulovnici ráže .22 Hornet a z místa utekl.
     V obvodu lesní správy Horní Planá probíhal hon, několik myslivců postupovalo lesem a v jednom okamžiku pes vyplašil jelena. Zvíře se zvedlo a vyřítilo přímo proti myslivci. Jelen proběhl kolem něj a parohem mu roztrhl levý rukáv bundy. Kulovnice, kterou měl myslivec zavěšenou, naštěstí bez nábojů a zásobníku, na levém rameni, se svezla jelenovi na paroží a ozbrojený jelen z místa zmizel. 
     Myslivci samozřejmě prohledali les, ale zbraň nenašli. Myslivci tak nezbylo, nežli všechno oznámit policistům. Že historka není smyšlená, potvrzuje, že jiný myslivec jelena stále se zavěšenou zbraní na paroží viděl asi o kilometr dál. 
     Policisté uvedli, že pokud by zbraň někdo nalezl, je povinen jí odevzdat nejbližšímu útvaru policie či nález oznámit na linku 158.

Foto: Ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.