Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Prase navštívilo i parkoviště nemocnice

Strážníci na Košutce naháněli uprchlého pašíka

úterý 25. února 12:16 , aktualizace 12:33

Městská policie Zvířata

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      Hlídku městské policie ze služebny Lochotín, strážníky z odchytové skupiny a Karla Makoně ze Záchranné stanice živočichů Plzeň, zaměstnalo v neděli ráno v Plzni na Košutce uprchlé prase, volně pobíhající na parkovišti nad nemocnicí Privamed.
      Jakmile se hlídka k praseti přiblížila s odchytovou tyčí v ruce, dalo se na útěk a zmizelo v trnitých keřích.
      Díky dobré místní znalosti hlídka věděla, kde je zvíře chováno a kdo je jeho majitelkou, a proto ji o celé věci telefonicky informovali. Zároveň jí srozuměli s tím, že celá událost bude předána k dořešení správnímu orgánu z důvodu podezření na přestupek podle zákona na ochranu zvířat proti týrání.

Foto: MP

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!