Foto

Při čelní srážce byly zraněny dvě ženy

Včera odpoledne zasahovaly v Domažlicích všechny záchranné složky

pátek 11. ledna 09:56 , aktualizace 10:02

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Včera po čtvrté hodině odpoledne došlo v Domažlicích v Chrastavické ulici k dopravní nehodě. Dvaadvacetiletý řidič osobního automobilu tovární značky Škoda Fabia jel od obce Chrastavice a při průjezdu prudké pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla, stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, povětrnostním podmínkám a jiným okolnostem, které je možné předvídat.
     Na zledovatělé vozovce vjel do protisměru, kde čelně narazil do automobilu tovární značky Citroen, který řídila sedmašedesátiletá žena. Po střetu bylo vozidlo Škoda odraženo vlevo mimo komunikaci a vozidlo Citroen bylo odraženo do protisměru.
     Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky a její spolujezdkyně. Obě byly odvezeny na ošetření do domažlické nemocnice. Alkohol byl u řidiče i řidičky vyloučen provedenou dechovou zkouškou.
     Na osobním automobilu Škoda vnikla škoda 20 tisíc korun a na vozidle Citroen byla škoda vyčíslena na 60 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Zdroj: PČR

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.