Foto

Při rvačce rozpárali muži břicho - aktualizováno

Muže v kritickém stavu a v bezvědomí vrtulník LZS transportuje do nemocnice

neděle 18. dubna 21:46 , aktualizace 22:54

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes v podvečer došlo k napadení u nákupního centra Tesco v Sušici. Podle informací přímo z místa šlo o konflikt mezi dvěma Rumuny, během kterého jeden druhého velice vážně pobodal. Svědek, který nás na konflikt upozornil a vše viděl na vlastní oči, doslova uvedl, že u zraněného muže došlo dokonce k vyhřeznutí střev.
     "Asi pětatřicetiletý muž utrpěl velmi vážná zranění. Na místě mu byly zajištěny životní funkce a byl přivolán vrtulník LZS. Muže jsme následně v bezvědomí letecky transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla mluvčí záchranné služby.
     První na místě zasahovali strážníci městské policie, poté si vše převzali policisté a nyní je případ v šetření kriminalistů. Podle našich informací je podezřelý cizinec již zadržen a umístěn do policejní cely.

21 h Aktualizováno o vyjádření policie: "Dnešního dne ve večerních hodinách došlo v Sušici na parkovišti před jedním z obchodních center k fyzickému napadení mezi dvěma muži cizí státní příslušnosti. V současné době probíhají ve věci procesní úkony a policisté prověřují veškeré okolnosti případu. Na místě jsme zadrželi jednoho muže, druhý je v péči lékařů."

Foto: svědek

K obdobnému případu došlo i včera večer:

Dnes odpoledne pobodali muže

Dnes odpoledne pobodali muže

17. 04. 2021, 17:21, aktualizace 17. 04. 2021, 19:02

Napadeného ve velmi vážném stavu do nemocnice přepravil vrtulník LZS


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!