Foto

Chtěl proměnit vodu v alkohol, na rozdíl od Ježíše to však neuměl

Dva případy z noci na dnešek

pondělí 25. října 14:20 , aktualizace 14:30

Alkohol

Partner článku – Jídlonoš

     Včera večer zahlédli strážníci Městské policie Plzeň dva muže, jak v blízkosti autobusové zastávky „U Ježíška“ přehazují plastové pytle plné odpadu přes zábradlí dolů do keřů. Hlídka dvojici zkontrolovala, zjistila, že jde o Slováky, kteří zde žijí v komunitě bezdomovců a přiměla je, aby odhozené odpadky z křoví sesbírali a odnesli je do nejbližšího kontejneru na komunální odpad. Vzhledem, že muži jsou podezřelí ze znečištění veřejného prostranství, byl případ následně postoupen přestupkové komisi ÚMO Plzeň 3 k dořešení.

     V noci na dnešek kolem druhé hodiny ráno v Plzni na Americké třídě oslovil třicetiletý Slovák osmačtyřicetiletého muže s nabídkou prodeje šesti lahví značkového alkoholu. Muži se však okolnosti nabízené transakce zdály značně podezřelé, a proto raději oslovil hlídku městské policie. Strážníci cizince zadrželi a zjistili, že jde o podvodníka, který naplnil prázdné láhve směsí vody a koly, a pokoušel se je prodat jako původní alkoholický nápoj. Cizinec je tedy podezřelý ze spáchání přestupku proti majetku a případ bude opět postoupen přestupkové komisi ÚMO Plzeň 3 k dořešení.

Foto: MP

 Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí