Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič autobusu po nehodě odmítl test na alkohol i drogy

Aktualizujeme: Autobus dnes ráno čelně narazil do stromu, škoda je více než tři miliony

20. května 2021 11:18 , aktualizace 11:19

Doprava Nehody

      Dnes ráno po půl páté došlo k vážné dopravní nehodě na silnici mezi Nýrskem a Železnou Rudou, nedaleko Špičáckého sedla u hotelu Rixi. Protože z místa bylo hlášeno zaklínění řidiče a zřejmě i jeho vážné zranění, k nehodě vyjely všechny záchranné složky.
     Na místě se ukázalo, že autobus narazil do stromu, řidič byl v šoku, ale naštěstí byl zraněn jen lehce a nikdo další v autobuse necestoval. Hasiči řidiče dostali ven z autobusu pomocí nastavovacího žebříku, předali ho záchranářům a poté zlikvidovali uniklé provozní kapaliny sorbentem. Momentálně je místo částečně průjezdné, ale až dorazí odtahová služba, bude komunikace uzavřena zcela.

Aktualizace: 

     Dnes ráno jsme informovali o dopravní nehodě autobusu a slíbili aktualizaci, až policie ukončí šetření. "Dvaačtyřicetiletý muž ze Železnorudska ve 4.38 hodin projížděl mírnou levotočivou zatáčkou, najel na pravou krajnici a došlo ke stržení autobusu do pravého silničního příkopu, kdy pravou přední částí narazil do stromu. Policisté muže vyzvali k provedení dechové zkoušky i lékařského vyšetření, což řidič odmítl. Policisté tedy muži zadrželi řidičské oprávnění a po prohlídce autobusu i osvědčení o registraci vozidla. Odhadnutá hmotná škoda činí 3 505 000 korun. Policie příčinu dopravní nehody dále šetří," uvedla mluvčí policie.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.