Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Ranní nehoda kamionu

Na místě v tuto chvíli zasahují všechny záchranné složky

Autor: Karel Aleš úterý 27. února 08:33 , aktualizace 10:59

Doprava Nehody


     Dnes ráno před osmou hodinou došlo na silnici mezi Mirošovem a Příkosicemi k dopravní nehodě, během které došlo k převrácení kamionu.

     "Vozidlo je i s návěsem na boku na komunikaci, jednu osobu si na místě převzali záchranáři a komunikace je v místě nehody neprůjezdná," uvedli hasiči s tím, že kamion nepřeváží nebezpečný náklad, ale bohužel dochází k úniku nafty z nádrže v návěsu.

     "Záchranáři z místa transportují muže narozeného v roce 1976, který utrpěl lehčí zranění a aktuálně je směřován na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," doplnila mluvčí záchranářů.

     Podle informací z místa kamion převážel masné výrobky.

     Nehodu na místě šetří policisté, čekáme na jejich zprávu a po obdržení informace doplníme.

Aktualizace:

     "Řidič narozený v roce 1976 jel s nákladní soupravou DAF po silnici 3. třídy ve směru od Příkosic do Mirošova, kdy u odbočky na Myť z dosud přesně nezjištěných příčin najel na pravou krajnici, nezvládl řízení a se soupravou skončil na pravém boku. Alkohol byl u řidiče vyloučen dechovou zkouškou. Nyní probíhá překlad nákladu a bude následovat odstranění soupravy z vozovky. Tyto úkony by měly trvat ještě zhruba čtyři hodiny," uvedl nám před jedenáctou hodinou tiskový mluvčí policie.


 


AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.