Foto

Vozidlo vyletělo ze silnice a skončilo ve strži

Na místě zasahovaly všechny záchranné složky a přistával vrtulník LZS

neděle 12. ledna 16:35 , aktualizace 17:40

Partner článku – Eldar Taxi

     Dnes odpoledne před čtvrtou hodinou došlo na silnici 169 mezi Srním a Rejštejnem k vážné dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno, že osobní vozidlo dostalo smyk, vyletělo ze silnice, narazilo do seskupení tří stromů a nakonec skončilo ve strži. Bylo také hlášeno zranění několika osob, takže k nehodě vyjely dvě jednotky hasičů, samozřejmě i záchranáři a také vzlétl vrtulník LZS. 
      "Z místa nehody vzdušnou cestou transportujeme muže se středně těžkým zraněním při vědomí na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. Další dva účastníci nehody byli ošetřeni na místě," uvedli záchranáři. Jednalo se o muže narozeného v roce 1978 a ženu v roce 1987.
      "Dle prvotních informací se řidič narozený v roce 1980 dostal s vozidlem do smyku, vyjel mimo komunikaci, kde se následně střetl se stromy. Při dopravní nehodě došlo ke zranění osob, z nichž muž - řidič byl z místa transportován záchranáři do nemocnice v Plzni. Z důvodu zranění nebylo možné u řidiče na místě provést dechovou zkoušku a tak byl nařízen odběr krve v nemocnici," uvedla mluvčí policie.
     Na místě nyní probíhá regulace provozu řízená policisty a bude pokračovat až do doby, dokud nebude ukončeno šetření dopravní nehody a nedojde k vyproštění havarovaného vozidla.


 Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.