Foto

Ministr Blatný tvrdí, že od pondělí povinně respirátor

Kde v Plzni koupit respirátory? Vochoc na Nové Hospodě mimořádně otevírá i v sobotu.

19. února 2021 15:36 , aktualizace 19:19

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Ministr zdravotnictví Jan Blatný dnes uvedl, že od pondělí 22. února vstoupí v platnost mimořádné opatření ukládající občanům povinnost na místech s větší koncentrací lidí použít k ochranně dýchacích cest respirátor nejméně třídy KN95 nebo FFP2. 
     Pokud si tedy chcete kvalitní respirátory také pořídit, můžeme doporučit:

    Náš partnerská firma Vochoc, která se desítky let zabývá prodejem osobních ochranných pracovních prostředků, okamžitě zareagovala na toto nové opatření a abyste si stihli během víkendu respirátory nakoupit, otevře mimořádně prodejnu na Nové Hospodě i tuto sobotu od 8:00 do 14:00. 

    Stále platí, že prodej je možný jen velkoobchodně pro zákazníky s IČ, všichni ostatní mohou zboží objednat předem přes e-shop a zboží si jen na prodejně VOCHOC Plzeň na Domažlické 38 vyzvednout. Respirátory FFP2 a FFP3 či roušky můžete vybírat zde.


  Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!