Foto

Řičička nedala přednost motocyklu

Při nehodě byli zraněni dva teprve osmnáctiletí chlapci

čtvrtek 22. července 15:22 , aktualizace 15:24

Nehody Záchranáři

Partner článku – Klimahome

     Dnes kolem půl jedné odpoledne došlo v Plzni v Nákupní ulici k dopravní nehodě, při které se střetl motocykl Honda s osobním vozem Opel Meriva. "Řidič motocyklu narozený v roce 2004 jel se stejně starým spolujezdcem od Červeného Hrádku směrem na Božkov, když mu nedala přednost řidička osobního vozu narozená v roce 1981 odbočující od nákupního centra vlevo," popsala tisková mluvčí policie okolnosti střetu. Řidič motocyklu se sice snažil brzdil, ale srážce již zabránit nedokázal a on i spolujezdec spadli na silnici.
     K nehodě vyrazily všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a oba zraněné hochy si do péče převzali záchranáři. "Dva mladé muže jsme transportovali do Fakultní nemocnice na Borech," uvedla tisková mluvčí záchranářů s tím, že ani jeden z nich neutrpěl vážnější zranění.
     Policisté se nehodou dále zabývají.

Dnes jsme také psali: 

Vážná havárie motorkáře

Vážná havárie motorkáře

22. 07. 2021, 11:15, aktualizace 22. 07. 2021, 15:25

Zraněný muž musel být do nemocnice transportován letecky

Foto HZS

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.