Foto

Řidič na křižovatce naboural dvě auta, která mu dávala přednost

Záchranáři z místa střetu tří vozů transportovali dvě malé děti

pátek 22. října 18:24 , aktualizace 19:55

Nehody

Partner článku – Jídlonoš

     Dnes krátce po třetí hodině odpoledne došlo na silnici mezi Draženovem a Klenčím pod Čerchovem k dopravní nehodě tří osobních vozidel. "Devětadvacetiletý řidič jel s vozidlem Škoda Octavia od kruhového objezdu u Draženova ve směru na Klenčí pod Čerchovem. V prostoru křižovatky na obec Ždánov tento řidič z dosud nezjištěných příčin vyjel vpravo mimo svůj jízdní pruh na vedlejší komunikaci, kde narazil do stojícího osobního vozidla Volkswagen řízeného třicetiletou řidičkou, která mu dávala přednost. Vlivem tohoto střetu vozidlo Volkswagen nabouralo ještě do za ním stojícího vozidla BMW, které řídil dvacetiletý řidič," popsala tisková mluvčí policie.
     Ve vozidle Volkswagen cestovaly s řidičkou i dvě děti narozené v letech 2013 a 2020, ty na místě vyšetřili přivolaní záchranáři a k dalšímu vyšetření je transportovali do zdravotnického zařízení. Ve vozidle BMW cestovaly s řidičem dvě dívky narozené v letech 2003 a 2006, žádná z nich ani nikdo z řidičů zranění naštěstí neutrpěl.
     Provedené dechové zkoušky u všech řidičů byly s negativním výsledkem, veškerými okolnostmi a přesnou příčinou dopravní nehody se budou zabývat policisté z dopravního inspektorátu Domažlice.

Foto čtenář

 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí