Foto

Řidič najel do stojící kolony

Z místa dopravní nehody záchranáři transportovali dvě malé děti

středa 22. června 09:54

Doprava Nehody

Partner článku – Klimahome

     Téměř na stejném místě jako včerejší čelní střet, o kterém jsme informovali v článku Druhý čelní střet během hodiny, tedy na hlavním tahu z Plzně na Klatovy mezi Horní Lukavicí a Přešticemi, došlo dnes před osmou hodinou ráno k další dopravní nehodě, tentokrát střetu tří osobních vozů.
      K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali dvě malé děti z jednoho z vozů. Ty byly po ošetření na místě transportovány do nemocnice.

      Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 1991 jel s vozem Lancia Phedra směrem na Přeštice, plně se nevěnoval řízení a zezadu narazil do před ním jedoucího vozu Škoda Fabia, jehož řidička narozená v roce 1993 zastavila v koloně vozidel. Nárazem byla škoda odražena na před ní stojící vůz Škoda Octavia řidiče narozeného v roce 1989. Zranění utrpěly děti narozené v letech 2018 a 2020, jedoucí ve voze Škoda Fabia."

      Policisté na místě u všech řidičů vyloučili požití alkoholu a nehodou se dále zabývají. Provoz byl v úseku řízen kyvadlově, nyní již je místo plně průjezdné.

Foto čtenář a HZS

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.