Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

„To auto není moje, já si ho jen půjčil od přítelkyně!“

Řidič se 2,59 promile najel v Plzni na Doubravce do zaparkovaných aut

15. ledna 2023 17:07 , aktualizace pondělí 16. ledna 14:19

Alkohol

     V noci na dnešek kolem jedné hodiny došlo v ulici Nad Týncem v Plzni v Doubravce k dopravní nehodě, při které vozidlo Škoda Fabia nabouralo dva zaparkované vozy.

     Podle informací přímo z místa jel těžce opilý řidič s vozem Škoda Fabia s označením Taxi na boku ulicí Nad Týncem ve směru od ulice Ke Svatému Jiří k Lazaretní, náhle přejel do protisměru a narazil do zaparkovaného vozu Citroen, který síla nárazu pak ještě odrazila na za ním zaparkované vozidlo.

     Mluvčí policie nám k této nehodě uvedla, že muž narozený v roce 1988 nadýchal 2,59 promile a byl policisty převezen k odběru krve.

     Opilý řidič ještě před transportem na odběr krve také všem na místě tvrdil, že vozidlo vzal své přítelkyni a jel se s ním projet. Muže po vystřízliví tak s největší pravděpodobností čeká nejen vysvětlování, proč si vzal auto bez povolení, ale i obvinění z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.


 


Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.