Foto

Řidič se podruhé narodil, železný profil ho málem přišpendlil k sedačce

Profil probodl přední sklo náklaďáku jako kopí a další se zasekaly do silnice

15. května 2018 17:11 , aktualizace 18:10

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne po půl páté došlo v Plzni na Doubravce k neuvěřitelné dopravní nehodě a ještě neuvěřitelnější je, že řidič vozu i ostatní řidiči tohle vše přežili bez jediného zranění.

     Vozidlo Mercedes jelo Hřbitovní ulicí z kopce, řidič zabrzdil a z nákladu se uvolnil železný profil, který jako oštěp přeletěl kabinu a zasekal se do asfaltu přímo před vozidlo. Současně s tímto do profilu vozidlo najelo, profil jako kopí probodl přední sklo vozu a zabodl se těsně vedle řidiče.
     K smrti vyděšený řidič dupl na brzdu, takže se další asi desítka kovových profilů vznesla z korby a i tyto se jak obrovské oštěpy zasekaly před vozidlo do asfaltu.
     Obrovské štěstí měl nejen řidič nákladního vozidla, ale samozřejmě řidiči všech osobních vozidel, kteří dnes jeli kolem tohoto nákladního vozu.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!