Foto

Řidič srazil školačku na přechodu

Dívka byla se zraněním hlavy transportována do nemocnice

27. května 2022 14:52 , aktualizace 15:29

Nehody

     Dnes před půl jednou odpoledne došlo v Kaznějově k dopravní nehodě, při které osobní vůz srazil na přechodu pro chodce školačku.
      K nehodě vyjely všechny záchranné složky, záchranáři si do péče převzali asi jedenáctiletou dívenku, zatímco hasiči zajistili místo nehody a řídili provoz. Na místo se dostavila i matka zraněné dívky a záchranáři v jejím doprovodu dívenku se zraněním hlavy transportovali do nemocnice.
      Veškeré okolnosti nehody šetří policisté, u řidiče vozu Škoda Karoq, jež dívenku srazil, provedli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem. "Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič narozený v roce 1968 jel směrem na Rybnice a na přechodu pro chodce nedal přednost dívce narozené v roce 2013," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto PČR

     

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!