Foto

Řidič zkolaboval a havaroval

Osmašedesátiletý řidič přejel do protisměru, kde narazil do auta, pak do značky a nakonec do zábradlí

čtvrtek 11. dubna 13:08 , aktualizace 13:13

Partner článku – Prestol Holding

     Včera před čtvrtou odpoledne došlo v Domažlicích ve Švabinského ulici u budovy okresního soudu k dopravní nehodě. "Osmašedesátiletý řidič osobního vozidla Peugeot 406 jel s vozidlem ve směru jízdy od ulice Prokopa Velikého. Z dosud nezjištěných příčin na rovném úseku přejel s vozidlem do protisměru a dále vlevo mimo komunikaci na parkoviště, kde narazil do zaparkovaného osobního vozidla Renault Clio. 
     Po střetu bylo vozidlo Renault odraženo a narazilo pravou stranou vozidla do svislé dopravní značky Vyhrazené parkoviště. Osobní vozidlo Peugeot po střetu s vozidlem Renault pokračovalo dále v jízdě a přední částí narazilo do kovového zábradlí u nájezdové rampy pro postižené," popsala nehodu mluvčí policie.
     U řidiče došlo ke zhoršení zdravotního stavu a byl převezen do nemocnice. Požití alkoholických nápojů před jízdou u něj policisté vyloučili dechovou zkouškou. 
     Při šetření dopravní nehody bylo zjištěno, že řidič užil k jízdě vozidlo, které mělo propadlou technická prohlídku, její platnost skončila v červnu 2018. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost