Foto

Řidič zkolaboval za jízdy

První pomoc muži poskytli kolemjdoucí a přivolali záchranáře

29. června 2021 18:04 , aktualizace 18:49

Doprava Nehody

Partner článku – Klimahome

     Dnes kolem páté hodiny odpoledne došlo v Husově ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které řidič s vozem Škoda Roomster jedoucí směrem od autobusového nádraží narazil nejprve do betonových zábran na křižovatce s ulicí Koperníkova, pak škrtl o zrcátko u kraje silnice odstaveného vozu Opel a nakonec naboural do zaparkovaného vozu Škoda Octavia.
     Na místo se okamžitě seběhlo několik svědků, kteří se snažili řidiči havarovaného vozu pomoci, ten ale vůbec nereagoval, třásl se a nevnímal okolí. "Chtěl se pořád napít ze zavřené lahve, tak jsme se snažili mu dát vodu, ale vůbec nás nevnímal, jen se třásl," popsali svědci nehody.
      Na místo v krátké chvíli dorazili přivolaní záchranáři, kteří si řidiče převzali do péče. Ještě před jeho transportem na neurologické oddělení bylo u muže vyloučeno požití alkoholu, vše tedy nasvědčuje tomu, že za jeho havárií může stát kolaps z horka nebo náhlé zhoršení zdravotního stavu.
      Přesné okolnosti nehody na místě nyní šetří policisté, místo je s opatrností průjezdné.


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.