Foto

Řidiče postihla mrtvice, pak způsobil dopravní nehodu

Na místě pomohlo několik statečných a pohotových lidí, děkujeme!

3. června 2018 16:32 , aktualizace 17:36

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Dnes kolem druhé hodiny odpoledne došlo k dopravní nehodě mezi Sulislaví a Ulicemi, na místo okamžitě vyrazily na pomoc záchranné složky, ale ještě před jejich příjezdem pomohli ostatní řidiči.

     "Ve směru od Ulic na Sulistav jel řidič narozený v roce 1965 ve vozidle Škoda Roomster. Z dosavadního šetření vyplývá, že přibrzdil u pravého okraje komunikace a v době, kdy ho začalo předjíždět další vozidlo, nyní Škoda Octavia, řízené řidičem narozeným v roce 1992, řidič Roomsteru vybočil vlevo a tak došlo ke střetu obou aut. Škodu kolegové na místě odhadli na devadesát tisíc korun," popsala mluvčí policie.

     Nám se podařilo mluvit s lidmi, kteří na místě pomáhali jako první. "Podle mě dostal ten starší řidič záchvat mrtvice. Poskytli jsme mu i s řidičem z druhého vozu první pomoc a přivolali záchrannou službu.
     Na místě nehody nehody zastavila ještě i zdravotní sestřička, která možnou mrtvici potvrdila a začala dávat instrukce co dělat, kdyby se stav muže zhoršil, v té době ale již přijížděla záchranná služba a ta si pacienta převzala,"
uvedl nám muž, který muži poskytl pomoc.

     Záchranáři nám potvrdili, že muže převzali bez zranění, ale s akutní zdravotní indispozicí ho transportovali do Fakultní nemocnice na Lochotín.

     Všem, kteří na místě pomohli, patří velký dík.

Foto: Čtenář

Další vážná nehoda byla dnes u Klatov:

Vrtulník LZS letěl k dopravní nehodě na Klatovsko

Vrtulník LZS letěl k dopravní nehodě na Klatovsko

03. 06. 2018, 14:36, aktualizace 03. 06. 2018, 17:35

Záchranné složky dnes zasahovaly u několika nehod

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.