Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidička jela sto metrů protisměrem

Záchranáři si do péče převzali dvě ženy, jedna z nich byla těhotná

Autor: Jana Holá středa 27. března 16:53 , aktualizace 17:01

Doprava Nehody

Partner článku – www.rb.cz


     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo v Těšínské ulici v Plzni k dopravní nehodě, během které se střetly osobní vozy Mercedes a Škoda Superb.

     Z místa bylo hlášeno zranění řidičky Mercedesu a také možná i těhotné spolujezdkyně s vozu Škoda, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky a záchranáři si do péče převzali obě ženy.

     "Žena narozená v roce 1961 byla transportována kvůli náhlému zhoršení zdravotního stavu na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Žena narozená v roce 1985 byla také bez zjevných zranění transportována k observaci na Urgentní příjem téže nemocnice," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     Podle informací z místa zřejmě vlivem epileptického záchvatu řidička vozu Mercedes, která jela od Rokycanské třídy, na křižovatce s Těšínskou ulicí náhle přejela do protisměru, kterým ji obrubník vedl přibližně 100 metrů, načež narazila do protijedoucího vozu Škoda Superb, jehož řidič kvůli protijedoucím autům neměl prostor k vyhnutí se.

     Okolnosti nehody nyní na místě šetří policisté, u řidiče Škody bylo požití alkoholu vyloučeno dechovou zkouškou, řidička Mercedesu nebyla schopna se dechové zkoušce podrobit a byl proto nařízen odběr krve v nemocnici.


www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!