Foto

Řidička nedala přednost, její auto skončilo na boku

Při nehodě v centru Plzně byli zraněni tři lidé

5. listopadu 2019 09:47

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Ke střetu osobních vozů Hyundai iX20 a Peugeot 206 došlo na křižovatce Americké a Sirkové ulice v Plzni v noci na dnešek po jedenácté hodině.
     Podle informací z místa mladá řidička vjela do křižovatky z Americké a nedala přednost po hlavní silnici jedoucímu řidiči vozu Hyundai, který jel po Sirkové ve směru na Slovany. Došlo ke střetu vozů, po kterém se Peugeot v tramvajovém kolejišti převrátil na bok.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči poskytli předlékařskou pomoc zraněným, provedli protipožární opatření a odpojení akumulátoru.
     Dvě mladé dívky a mladíka z vozu Peugeot si do péče převzali záchranáři, kteří je transportovali do nemocnice. Podle našich informací utrpěly dívky středně těžká poranění, mladík utrpěl jen lehká zranění na rukou, způsobená rozbitým sklem. Řidič vozu Hyundai vyvázl z nehody bez zranění, zato s pořádným šokem.
     Požití alkoholu bylo u řidiče i řidičky vyloučeno dechovou zkouškou na místě.
     Nehoda zablokovala tramvajovou dopravu linek 1 a 2 na Slovany a zpět.
     Provoz byl obnoven poté, co hasiči oba vozy odtlačili z kolejiště.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!