Foto

Rodina i policie pátrají po čtrnáctileté dívce - NALEZENA

Marie byla nalezena - rodina děkuje všem za pomoc

pátek 18. května 19:13 , aktualizace sobota 19. května 20:51

Partner článku – Delta Plzeň

     Kriminalisté druhého policejního obvodu pátrají od středy 16. května po čtrnáctileté Marii ....., která odešla do školy, doposud se nevrátila domů a nepodala o sobě ani žádnou informaci.
    Pohřešování nahlásili její starostliví rodiče. Jmenovaná téhož dne navštívila se svou třídou výstavu, ale při návratu do školy kolem půl druhé odpoledne utekla na stanici metra Hůrka v Praze 5 a od té doby ji nikdo neviděl. 
    Kriminalisté, kteří celý případ prošetřují, zjistili, že se pravděpodobně pohybuje ve společnosti svého devatenáctiletého přítele po celém území České republiky. Mladík má hubenou 180 cm vysokou postavu, rovné černé vlasy a hnědé oči.
     Na první pohled velký věkový rozdíl a také rozdíl ve výšce by mohl upoutat Vaši pozornost.
     Podle našich informací by se dvojice mohla pohybovat v Plzni.

     Marie je hubené, 150 cm vysoké postavy, má středně dlouhé hnědé vlasy a hnědé oči. 
     V době útěku byla oblečena do černé mikiny na zip a fialové bundy s kapucí, která má na zadní straně motiv stříbrné kytky. Dále do šedivých legín a sportovní obuvi značky Nike. Měla by mít s sebou červený batůžek s hnědými popruhy. Na levé ruce má černé kulaté digitální hodinky.

     Pokud jste tedy dívku viděli, nebo víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte prosím bezplatnou tísňovou linku 158. Dívka byla v minulosti již opakovaně pohřešována.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.