Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Rvačka na nádraží vypukla kvůli nekvalitnímu pervitinu

Pod vlivem drog byl napadený i útočník, kterého na místě zadrželi, další z místa stihl ujet vlakem

Autor: Karel Aleš středa 21. února 08:53 , aktualizace 09:05

Drogy Napadení Zadržení pachatele

     V pondělí kolem šesté hodiny večer vyjíždělo několik hlídek policie na oznámení o rvačce na nástupišti Hlavního vlakového nádraží v Plzni.
     Ještě před příjezdem policistů dorazili na místo strážní bezpečnostní služby Indus, která nádraží střeží, peroucí se muže od sebe odtrhli, zraněnému cizinci poskytli první pomoc a druhého muže od něj drželi až do příjezdu policistů v dostatečné vzdálenosti.
     "Ten vousatej ještě s jedním toho kluka začali bít, řvali na něj, že jejich kamarádovi snad prodal nějakou špatnou drogu a oni jdou zrovna z jeho pohřbu," popsal nám událost přímý svědek. 

     Pro zraněného muže museli na místo dorazit záchranáři a po ošetření na místě ho transportovat do nemocnice.

     Policisté zadrželi útočníka narozeného v roce 1992 a od napadeného muže narozeného v roce 1993 zjistili, že druhý podezřelý narozený v roce 1995 mu měl ukrást batoh a odjet s ním směrem na Most. Policistům ale netrvalo dlouho i tohoto muže ztotožnit a zajistit.

     "Oba účastníci konfliktu měli pozitivní testy na omamné a psychotropní látky, konkrétně na amfetamin a metamfetamin, tedy pervitin. Muž narozený v roce 1992 navíc při dechové zkoušce na alkohol nadýchal téměř dvě promile, takže byl k vystřízlivění transportován na protialkoholní záchytnou stanici," uvedla nám tisková mluvčí policie s tím, že se policisté případem dále zabývají.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.