S nožem v ruce opilec vyhrožoval sousedům podříznutím a useknutím hlavy

Policisté šetří případ nebezpečného vyhrožování muže s téměř třemi promile alkoholu v krvi

čtvrtek 3. ledna 09:25

Alkohol Zadržení pachatele Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     V úterý 1. ledna v odpoledních hodinách přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o vyhrožování usmrcením v obci Nemanice.
     Na místo ihned za použití výstražného světelného a zvukového zařízení vyjeli domažličtí policisté, kterým se díky rychlému příjezdu ještě na místě podařilo zadržet podezřelého.
     Ten předtím na společné chodbě domu s nožem v ruce vyhrožoval několika sousedům, že je podřeže nebo že podřeže jejich psy. Také vyhrožoval, že kdyby nebyl v podmínce, tak všem uřeže hlavy mačetou. V přítomných tím vyvolal důvodnou obavu o jejich zdraví a životy a proto zavolali policii.     
     "Policisté zadrženého dvaatřicetiletého muže vyzvali k dechové zkoušce. Odborné měření bylo s pozitivním výsledkem 2,91 promile alkoholu v krvi. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování. Případem se domažličtí policisté dále zabývají," uvedla k případu tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.