Foto

S pohledem upřeným na policisty srazila značku

Řidičku uniformovaná hlídka zaujala natolik, že se neudržela na silnici

čtvrtek 8. dubna 13:50

Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Na řidiče v každý okamžik působí mnoho zrakových vjemů, které ho v některých případech dokážou rozptýlit natolik, že se nejen přestane věnovat řízení, ale dokonce se neudrží ani na silnici. To je případ i řidičky, kterou zaujali uniformovaní policisté.

     V úterý 6. dubna po třetí hodině odpoledne došlo v Ohučově k havárii osobního vozu.
     "Devětačtyřicetiletá řidička osobního automobilu Volvo XC60 jedoucí ve směru od obce Křenovy na obec Holýšov se při jízdě plně nevěnovala řízení a nesledovala situaci v provozu na pozemní komunikaci. Při jízdě po přímém úseku tak vjela na pravý okraj komunikace a následně vyjela vpravo mimo komunikaci, kde narazila do svislého dopravního značení Přechod pro chodce," popsala tisková mluvčí policie s tím, že řidička uvedla, že se pohledem pootočila vlevo na stojící hlídku policie.
     Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob, kdyby se na přechodu nebo u něj někdo nacházel, mohla celá věc dopadnout podstatně hůř. "Požití alkoholu bylo u řidičky vyloučeno dechovou zkouškou. Řidička byla seznámena s přestupkem, kterého se dopustila, souhlasila se zaviněním dopravní nehody, a proto jí byla na místě uložena bloková pokuta," doplnila mluvčí policie.

Foto PČR

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…