S téměř třemi a půl promile si žena ustlala na dětském hřišti

Muže našli s rozbitou hlavou na chodníku

pátek 2. února 10:30 , aktualizace 10:39

Alkohol Městská policie

Partner článku – Mraknet

S téměř třemi a půl promile si ustlala na dětském hřišti

     Strážníky v Doubravce zaměstnala včera v podvečer opilá žena, která si jako místo opileckého odpočinku vybrala dětské hřiště ve Smrkové ulici.
     Hlídka strážníků ze služebny Doubravka musela nejdříve devětatřicetiletou Plzeňanku probudit. Když se poté žena pokusila sama vstát, málem upadla na chodník a jen pohotová reakce strážníků jejímu pádu zabránila.
     U ženy, která nedokázala kontrolovat své chování a ohrožovala ve svém stavu své zdraví, byl proveden test na přítomnost alkoholu. Dechová zkouška prokázala u ní přítomnost 3,34 promile alkoholu v dechu.
     Na místo proto dorazila hlídka s vozidlem pro převoz podnapilých osob a transportovala ji k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice.

Muže našli s rozbitou hlavou 

    Muže s vážným krvácivým zraněním hlavy zase museli řešit slovanští strážníci.
    Muž ležel v Papírnické ulici na chodníku, s hlavou v kaluži krve, sípal a nebyl schopen komunikace Ukázalo se, že má temeni hlavy tržnou silně krvácející ránu a proto strážníci začali ihned začali poskytovat nezbytnou první pomoc. K tomu využili lékařské doplňky ze záchranářského kufru, jejž měli ve služebním autě. Strážníci muži vyčistili ránu, za pomoci tlakového obvazu zastavili krvácení a pomocí termofolie muži zajistili tepelný komfort. 
    Přivolaná záchranka si muže převzala k ošetření, sanitkou byl převezen do nemocnice na Borech.

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.