Foto Video

Recidivista měl falešné doklady a pervitin v žíle

Muž se prokazoval cizími doklady a pak ještě nalízal pervitin

čtvrtek 11. srpna 15:55 , aktualizace 16:25

Drogy Zadržení pachatele

Partner článku – Klimahome

     Pořádnou drzost předvedl řidič vozu Seat, kterého policisté zastavili a kontrolovali v pondělí v půl jedenácté v noci v Dobrovského ulici v Plzni.

      Muž za volantem sice policistům na výzvu předložil občanský i řidičský průkaz, něco na dokladech ale nesedělo. "Ten mladej byl neskutečně arogantní. Policisté se ho opakovaně ptali, jestli jsou to opravdu jeho doklady, protože si s fotografií vůbec není podobný. On se vztekal a rozčiloval, že přece samozřejmě ano. Pak na ně začal ječet, že už ho to nebaví, a ať si to zjistí sami, když jsou tak chytří," popsal nám svědek, který vzrušenou debatu pod oknem natočil.


     Policisté si samozřejmě mužovu totožnost během chvíle zjistili a ukázalo se nejen, že doklady nejsou vůbec jeho, ale hlavně že za volantem nemá co dělat. "Policisté lustrací zjistili, že muži narozenému v roce 1995 jím předložené doklady nepatří, byl mu odebrán řidičský průkaz a má platný zákaz řízení motorových vozidel," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že provedený test na drogy navíc u muže vyšel s pozitivním výsledkem na pervitin.

      Muži, podle našich informací známému plzeňskému recidivistovi, kterého již policisté řešili v desítkách případů, policisté další jízdu zakázali a případem se pro podezření ze spáchání trestného činu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání dále zabývají.
     Zjišťují také, kde muž cizí doklady vzal a po vyhodnocení výsledků rozboru krve je velmi pravděpodobné, že bude kvalifikace tohoto případu ještě rozšířena i o Ohrožení pod vlivem návykové látky.


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.