Aktuálně Foto

Sebevražda ženy i smrt muže mezi dvěma loky

Ke dvěma velice smutným případům došlo během dneška

12. srpna 2018 17:06 , aktualizace 17:15

Sebevraždy Smrt

Sebevražda se naštěstí nezdařila

     První případ se stal dnes kolem desáté dopoledne v Žihli na severním Plzeňsku. Žena narozená v roce 1951 se rozhodla ukončit svůj život a spolykala větší množství léků. Dle informací z místa se žena k tomuto zoufalému kroku odhodlala, i když měly být na místě děti.
     Do Žihle vyjeli hasiči, záchranáři i policie a žena byla v bezvědomí transportována do nemocnice. Veškeré okolnosti této smutné události nyní šetří policie a co ženu k sebevraždě přimělo, snad objasní dopis na rozloučenou, který měl být nalezen.

Zemřel mezi dvěma loky alkoholu

    Teprve čtyřiapadesátiletý muž zemřel po druhé odpoledne na lavičce v parku v Masarykově ulici v Plzni na Doubravce. Muž zde měl sedět se dvěma kamarády, dle svědka mělo jít o bezdomovce a všichni popíjeli alkohol. Čtyřiapadesátiletý muž se měl napít a pak z lavičky spadnout na zem. Jeho kamarádi, v domnění, že je pouze hodně opilý a spí, popíjeli k klidu dál. Po nějaké době jim to začalo být divné a konečně se podívali, proč kamarád nevstává.
     Kamarád vstát nemohl, protože mezitím stihl zemřít. Na místo samozřejmě vyjeli záchranáři a pokusili se o resuscitaci, ale marně a jediným potřebným lékařem zde byl již pouze koroner.    
     Dle prvotních informací nebylo zjištěno cizí zavinění, ale vše potvrdí až nařízená soudní pitva.