Foto

V Plzni zbili muže uprostřed Vánočních trhů

Jeden muž kopal druhého tak, že krev pak uklízeli hasiči

30. listopadu 2019 21:45 , aktualizace 21:53

Partner článku – Alfa Tactical

     Romantiku dnešních Vánočních trhů v Plzni na náměstí Republiky přerušila dnes večer rvačka dvou mužů. Co bylo prvotní příčinou krvavého konfliktu nevíme, to nyní policie šetří, jisté je zatím jen to, že se porvali dva muži a poté, co jeden druhého srazil k zemi, ještě ho kopl do hlavy. 


     Podle svědka měl být útočníkem údajně zaměstnanec tržnice či stánku a napadeným byl snad bezdomovec, ale toto nám policie zatím nepotvrdila. Svědek nám uvedl: "Ten myslím zaměstnanec ho vytáhl sem, šlehnul s ním o zem a pak ho kopl do hlavy, mrzí mě, že lidé kolem jen koukali a smáli se. Já tam naběhl a dalšímu útoku zabránil, tomu co ležel na zemi, tekla mu krev z hlavy a nereagoval na podněty," - celou výpověď svědka si můžete poslechnout ve videu výše.
     Další svědek zavolal hlídku strážníků, kteří přiběhli a zraněnému muži poskytli první pomoc. Poděkování zaslouží i hasič, který zde byl ve svém volnu a do pomoci zraněnému se také velmi aktivně zapojil. Zraněného muže narozeného v roce 1973 pak do péče převzali záchranáři a transportovali ho do nemocnice.
     Celý případ i podezřelého muže narozeného v roce 1972 si poté od strážníků převzali policisté. Vzhledem k tomu, že zraněný muž hodně krvácel, na trhy museli dorazit i hasiči a z dlažby uklidit krev.


 


     

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.