Sex za 450 korun nebyl nic moc, tak prostitutku alespoň okradli

Trochu nechutný případ z plzeňských ulic právě rozplétají naši kriminalisté

7. února 2017 13:01 , aktualizace 13:12

Cizinci Prostituce

     Dva mladí cizinci si v sobotu kolem šesté hodiny ráno vyhlédli paní středního věku, která ráda uspokojí jiné pány skoro zadarmo, protože přece pětistovka vlastně už dneska není žádný velký peníz.
     Oba muži se se ženou narozenou již v roce 1976 domluvili na scénáři budoucí lásky a odsouhlasili také požadovaný honorář 450 korun na osobu, tedy 900 korun za oba. K aktu došlo až po uhrazení požadovaný částky na romantickém místě mezi psími exkrementy v křovíčku Šafaříkových sadů, kde dle svého názoru žena vykonala co měla a hodlala odejít.
     Zákazníci však spokojeni nebyli, poskytnuté služby chtěli reklamovat a předaný finanční obnos zase vrátit. Žena odmítla, došlo k vzájemné rozepři, a tak se pánové rozhodli vzít si peníze násilím, ženu prohledali a vzali si peníze zpět.

     „Muže jsme v krátké době ve spolupráci s kolegy z Městské policie Plzeň dopadli, umístili do cely a následně jim předali usnesení o zahájení trestního stíhání za zvlášť závažný zločin loupeže, kdy jim v případě pravomocného odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let. Oba cizinci ve věku 23 a 24 let jsou stíháni vazebně,“ uvedla k případu mluvčí policie.


Foto: Ilustrační