Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Šílenec jel schválně v plném provozu protisměrem

Policisté pátrají po řidiči, který dnes u Prazdroje a na Rokycanské ohrozil desítky řidičů

7. května 2021 17:14 , aktualizace 17:36

Doprava

     Dnes po poledni vyjeli policisté na oznámení několika řidičů, že v ulici U Prazdroje v Plzni jede černé vozidlo Škoda Kodiaq vysokou rychlostí v protisměru. Naprosto nepochopitelné na této jízdě je, že řidič k tomuto jednání neměl sebemenší logický důvod, nikdo ho nepronásledoval a řidič se ani na křižovatkách nepokoušel přejet do správného směru. 
     Řidič stále v protisměru projel i křižovatku u Hornbachu, kde ho zachytila kamera z vozu další svědkyně. "Jel jako šílenec celou dobu v protisměru. Chvíli poté jeli za ujíždějícím vozem pak jeli policisté s majáky, ale ty natočené nemám, protože ti již jeli po té správné straně," uvedla nám žena, která nám také poskytla video.


     Podle tiskové mluvčí policie na místo vyjely hlídky OHS a po vozidle začaly pátrat. "Řidič Kodiaqu dále pokračoval na Rokycanskou třídu a odbočil do Revoluční ulice, kde se ztratil," uvedla mluvčí policie s tím, že policisté po vozidle i řidiči, který svou bezohlednou jízdou ohrozil desítky lidí na silnici, intenzivně pátrají a momentálně vyhodnocují kamerové záznamy. 


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost