Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Škoda za téměř půl milionu

Těžce opilá řidička bourala do tří aut

pondělí 27. ledna 19:11 , aktualizace 19:47

Alkohol

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Tuto sobotu v noci jela řidička s dodávkou značky VW Multivan po Železné Rudě ve směru od centra na Klatovy. Těsně před třiadvacátou hodinou žena při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost jízdy, dostala smyk a vjela do přímo do zapakovaných vozidel VW Touran, Škoda Octavia a Honda.
     Řidička se však nehodou příliš nevzrušovala, vycouvala a pokračovala dál v jízdě na Klatovy.
     Po ujíždějícím nabouraném Multivanu samozřejmě okamžitě začali pátrat policisté a jedna z hlídek, konkrétně policisté z místního obvodního oddělení, ho spatřili a zastavili přibližně pět kilometrů od Železné Rudy.
     "Policisté zjistili, že vozidlo řídí dvaatřicetiletá žena z Plzně, kterou podrobili dechové zkoušce a přístroj naměřil 2,5 a opakovaně 2,27 promile. Policisté ženu převezli do zdravotnického zařízení v Klatovech, kde bylo provedeno lékařské vyšetření i odběr biologických látek," uvedla mluvčí policie s tím, že policisté ženě zadrželi řidičský průkaz a je nyní podezřelá ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto ilustrační

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.