Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Smrt motocyklisty a vážné zranění dvou starších osob

Svědek smrtelné dopravní nehody - policisté pátrají po modrém náklaďáku se stříbrnou cisternou

12. října 2019 19:56 , aktualizace 20:10

Vůz narazil do stromu

     Dnes odpoledne před šestou hodinou došlo mezi Chocenicemi a Měcholupy nedaleko Blovic k vážné dopravní nehodě.
     Automobil Škoda Superb se dvěma lidmi vyletěl ze silnice a narazil do stromu. Vše zatím vypadá, že řidič nezvládl řízení, ale policie je stále ještě na místě a šetří veškeré okolnosti této nehody.
     Záchranáři uvedli, že z místa místa nehody transportovali ženu narozenou v roce 1967 se středně těžkým zraněním, naštěstí při vědomí a muže narozeného v roce 1954 s poraněním hlavy a hrudníku.

Smrt motocyklisty

     O hodinu dříve, tedy asi deset minut před půl pátou odpoledne došlo mezi obcemi Horní a Dolní Poříčí nedaleko Horažďovic k dopravní nehodě, při níž zemřel motocyklista narozený v roce 1971. Silnice je v místě nehody kompletně uzavřena, dopravu řídí policisté, kteří se jejími okolnostmi intenzivně zabývají. Na místě nehody nyní pracuje výjezd kriminální policie.
      Informace k přesnému průběhu a okolnostem této tragické nehody by mohl poskytnout řidič modrého nákladního vozidla se stříbrnou cisternou, který tou dobou místem nehody projížděl a byl pravděpodobně jejím svědkem. Toho policisté žádají, aby se ozval na lince 158. 

Další dnešní nehoda:

Motorkář najel do kamionu

Motorkář najel do kamionu

12. 10. 2019, 16:27, aktualizace 12. 10. 2019, 16:44

Veliký dík patří muži a ženám, kteří přispěchali motorkáři na pomoc

Foto: Ilustrační