Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Zemřel v sedě na ulici, krvácel a měl nůž v ruce

Kriminalisté se intenzivně zabývají smrtí muže, ke které došlo v pátek večer v Plzni

17. května 2022 18:12 , aktualizace 18:16

Partner článku – Alfa Tactical

Stažený článek

     V pátek 13. května došlo v Plzni k velice podezřelému úmrtí teprve čtyřicetiletého muže, který byl nalezen jak sedí na ulici s nožem v ruce a krvácí z obličeje.
     Na žádost policie jsme o tomto případu informovali až v neděli večer, abychom nemařili vyšetřování, jenže pár minut po vydání článku se ozval čtenář s informacemi, které by pro vyšetřování mohly být velmi důležité, a proto jsme po dohodě s kriminalisty článek znovu stáhli.

Původní článek - neděle

     Kriminalisté se intenzivně zabývají smrtí muže, ke které došlo v pátek večer kolem osmé hodiny v Plzni na rohu ulic Hálkova a Skrétova. 
     Na místo v pátek večer jako první vyjížděli strážníci městské policie a záchranáři, původně pouze k nahlášenému úrazu muže středního věku. Zraněný měl podle našich informací sedět na chodníku, krvácet z obličeje a mít v ruce nůž.
     Bohužel po příjezdu strážníků se ukázalo, že stav muže narozeného v roce 1982 je podstatně horší než bylo nahlášeno, a u pacienta již došlo i k zástavě životních funkcí.
     Strážníci tedy okamžitě zahájili resuscitaci, kterou vzápětí převzali záchranáři, ale přes veškerou snahu všech na místě byla neúspěšná a lékař musel po desítkách minut marného boje o mužův život konstatovat jeho smrt.
     Na místo tak vyjel výjezd kriminální policie a koroner. Kriminalisté provedli ohledání těla i místa činu, zajistili veškeré stopy a byla nařízena soudní pitva.
     Někteří svědci na místě uváděli, že si muž měl krátce před svou smrtí injekčně aplikovat pervitin a poté mít konflikt se třemi muži. 

Aktualizace úterý

     Dnes jsou již známy předběžné výsledky soudní pitvy, podle kterých nemá podíl na smrti muže jiná osoba. Během konfliktu, kterého se podle svědků muž krátce před svojí smrtí účastnil, sice zřejmě schytal několik ran, ale ty podle soudního patologa neměly s jeho pozdější smrtí souvislost.

     Mluvčí policie nám smrt muže i výše uvedené předběžné výsledky soudní pitvy potvrdila a uvedla, že kriminalisté se případem samozřejmě dále zabývají a veškeré okolnosti úmrtí muže stále ještě šetří. 

Foto: dnes už je na místě pouze skvrna od krve a zapálené svíčky, úvodní foto je ilustrační

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.