Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidička dostala smyk a s vozem narazila do stromu

Středně těžce zraněnou mladou ženu transportovali záchranáři do nemocnice

Autor: Karel Aleš sobota 18. května 19:01 , aktualizace 20:09

Doprava Nehody

Partner článku – Autocentrum Jan Šmucler


     Dnes odpoledne došlo na silnici mezi obcemi Souměř a Stráž na Tachovsku k dopravní nehodě, během které osobní vozidlo narazilo do stromu.

     Z místa bylo hlášeno dle všeho vážnější zranění mladé řidičky, takže k nehodě okamžitě vyjeli záchranáři, policisté i hasiči.

     "Zraněnou ženu narozenou v roce 2004 jsme při vědomí a se středně těžkým zraněním transportovali na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Hasiči mezitím zajistili prostor nehody, provedli protipožární opatření a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, zatím je možné pouze uvést pouze to, že u řidičky vyloučili požití alkoholu provedenou dechovou zkouškou.

     Článek doplníme o tiskovou zprávu policie ihned, jakmile bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidička narozená v roce 2004 jedoucí s vozem Škoda Octavia od Souměře na Stráž dostala po projetí zatáčky smyk a s vozem narazila do stromu. Žena utrpěla zranění, se kterým musela být transportována do nemocnice. Policisté řidičku podrobili dechové zkoušce, která vyloučila požití alkoholu před jízdou," doplnila informace mluvčí policie.

Foto: hasiči

 


 

Autocentrum Jan Šmucler

Autocentrum Jan Šmucler Naší vizí je být exkluzivním rodinným dealerstvím, které se výrazně odlišuje od konkurence a svými službami a péčí ji vysoce převyšuje.