Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto srazilo dvě děti na elektrokoloběžce

Střet osobního vozu s elektrokoloběžkou šetří policie

18. září 2022 17:53 , aktualizace 18:29

Nehody

     Dnes kolem čtvrté hodiny odpoledne došlo v Plzni na křižovatce Rokycanské, Masarykovy a Dlouhé ulice na přechodu pro chodce, respektive místě pro přecházení řízeném světelnou signalizací, k dopravní nehodě, při které osobní vůz srazil dva nezletilé, asi desetileté chlapce na elektrokoloběžce.

     Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno zranění jednoho z nich, k nehodě vyjeli nejen policisté, ale i záchranáři. Ti si do péče převzali jedno z dětí, které transportovali do nemocnice k observaci, pro druhé si na místo přijeli rodiče.

     Nehodu nám na místě popsal svědek, který uvedl, že kluci jeli oba na jedné elektrokoloběžce na zelenou, ale v tu chvíli vyjel také na zelenou z Dlouhé ulice řidič Škoda Favorit a začal zatáčet vlevo, tedy směrem do centra a na přechodu došlo ke sražení obou chlapců.

     Policisté se nehodou dále zabývají, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!