Foto

Střet dvou Citroenů

Při dnešní ranní dopravní nehodě byli zraněni tři lidé

pátek 24. září 10:42 , aktualizace 11:13

Doprava Nehody

Partner článku – Jídlonoš

     Dnes před šestou hodinou ráno došlo na silnici II/180 mezi Kyšicemi a Dýšinou k dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy. Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a záchranáři si do péče převzali tři zraněné. "Z místa jsme transportovali tři muže na úrazovou ambulanci Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři.
     "Podle prvotních informací jel pětadvacetiletý řidič s osobním vozidlem Citroen C3 od obce Kyšice na obec Dýšina a z dosud nezjištěných příčin s vozem vyjel do protisměrné části vozovky, kde došlo ke střetu s protijedoucím osobním vozidlem Citroen Berlingo. To řídil devětačtyřicetiletý řidič a měl ve voze stejně starého spolujezdce," popsala tisková mluvčí policie s tím, že nárazem byla obě vozidla částečně odhozena mimo vozovku k travnatému příkopu.
     Policisté regulovali provoz na silnici po dobu šetření nehody, požití alkoholu bylo na místě u řidičů vyloučeno provedenou dechovou zkouškou. Příčina a okolnosti nehody, při které vznikla škoda přibližně dvě stě tisíc korun, jsou předmětem dalšího šetření dopravních policistů.

Foto PČR

 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí