Foto

Střet dvou kamionů a osobního vozu

Dnes ráno uzavřela nehoda silnici z Plzně do Nepomuku

čtvrtek 20. února 11:16 , aktualizace 11:17

Doprava

Partner článku – Prestol Holding

     Dnes ráno kolem půl deváté došlo na silnici č. 20 vedoucí z Plzně do Nepomuku, u odbočky na Klášter, k dopravní nehodě dvou nákladních vozidel a jednoho osobního.
     Řidič narozený v roce 1972 jel s vozidlem VW Caddy ve směru od Plzně a na křižovatce chtěl odbočit z hlavní silnice vlevo na obec Klášter, tedy zastavil a dal přednost protijedoucím vozidlům. Za tímto vozidlem jel řidič narozený v roce 1982 s nákladní soupravou s tahačem a zastavil za již stojícím vozidlem VW Caddy.
     Do třetice přijížděla ze stejného směru, tedy od Plzně, další nákladní souprava s tahačem, tentokrát řídil muž narozený v roce 1984, dle všeho nedodržel bezpečnou vzdálenost za vozidly a došlo ke střetu s předním stojícím nákladním vozidlem. Ten pak ještě vlivem nárazu narazil do VW Caddy.
     "Dopravní nehoda se obešla bez zranění, alkohol u všech řidičů policisté na místě vyloučili dechovou zkouškou. Doprava byla řízena kyvadlově, po dobu vyproštění vozidel byla cca na dvacet minut uzavřena v obou směrech," uvedla mluvčí policie.


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost