Foto

Střet kamionu s osobním autem

Osobní vůz vjel pod zadní kola návěsu

středa 22. července 12:39 , aktualizace 15:03

Nehody

Partner článku – Mraknet

     Ke střetu osobního vozu s kamionem došlo dnes po půl desáté dopoledne v Úlohu nedaleko Běšin na Klatovsku, kde se vůz Toyota Yaris nevešel do prudké zatáčky s nákladním vozem Volvo a vjel před zadní kola jeho návěsu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, ale ačkoli nehoda vypadala velmi vážně, bylo na místě zjištěno, že se nikomu z účastníků nic nestalo.
     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření a policisté šetří všechny okolnosti nehody, která v místě komplikuje dopravu.

Aktualizujeme:

     Kolem půl desáté projížděl řidič s nákladním vozidlem s připojeným návěsem obcí směrem na Běšiny a v protisměru jela řidička s vozidlem značky Toyota. V levotočivé zatáčce řidička vjela levou přední částí pod návěs nákladního vozidla.
     U obou řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledky. Odhadnutá hmotná škoda činí 210 tisíc korun. Dopravní nehoda byla bez zranění osob. 


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.