Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet motorkáře s autem na Křimické ulici

Dnes došlo k několika dopravním nehodám s účastí motocyklistů, zde je zatím poslední z nich

Autor: Petr Novák sobota 13. dubna 18:42 , aktualizace 19:42

Doprava Nehody


     Vzhledem ke krásnému počasí vyjelo dnes na silnice velké množství motocyklistů a v souvislosti s tím došlo bohužel i k několika dopravním nehodám s jejich účastí. Ke snad již poslední takové nehodě dnes došlo před pátou hodinou v Plzni na Křimické ulici.

     Na místo vyjížděli hasiči, policisté i záchranáři, kteří si do péče převzali mladého motorkáře a po ošetření ho transportovali do nemocnice.     

     Podle informací z místa jela řidička osobního vozu značky Peugeot od Plzně, odbočovala vlevo a za ní stála další auta, jejichž řidiči čekali, až řidička odbočí a budou moci projet. Tyto však začal náhle předjíždět motorkář na stroji značky Honda, narazil do boku Peugeotu, přeletěl ho a dopadl několik metrů za něj.

     "Podle dosud zjištěných skutečností jel řidič narozený v roce 2003 s motocyklem Honda směrem z centra města, předjížděl kolonu vozidel, přičemž v té chvíli začala řidička osobního vozu narozená v roce 1959 odbočovat vlevo a došlo tak ke střetu," popsala nám nehodu mluvčí policie s tím, že požití alkoholu policisté u řidiče i řidičky vyloučili dechovými zkouškami a okolnostmi nehody se dále zabývají.


Le Fleur

Děláme moderní svatby, akce a další oslavy. Zajistíme vám květinovou výzdobu, ale také doplňky a další dekorace. Dodáváme kytky do kaváren, pokojovky do firem a rozvážíme vázané květiny a drobné dárky po Plzni a okolí. Vytvoříme pro vás také smuteční vazbu.